با هم، تا آخرین قدم...

این برای تیم درنای آبی یک شعار نیست! این هدف و سیاست ماست که هر روز تلاش می‌کنیم با اتکا به همین هدف در کنار شما همراهان عزیز باشیم. درنای آبی در تلاش است تا مسیر منحصر به فرد شما را برای مهاجرت ترسیم کند و از اولین قدم تا آخرین قدم این مسیر، همراه و هم‌سفر شما باشد.

مجموعه‌ی درنای آبی چندین دپارتمان تخصصی برای مهاجرت کاری، تحصیلی، استارتاپ و سرمایه‌گذاری دارد.

علاوه بر تیم مشاوران، مجموعه‌ی ما تیم ایده‌پرداز و توسعه‌دهنده‌ی کسب‌و‌کارهای استارتاپی دارد تا بتواند برای علاقه‌مندان به این حوزه، بستر بهتری را فراهم کند.

تیم درنای آبی متشکل از ۲۰ مشاور تخصصی در دفاتر تهران، مشهد، استانبول و تورنتو و دو وکیل رسمی مهاجرت در دفتر تورنتو است.
DARBARE MA 03 - 1
DARBARE MA 02 - 2
DARBARE MA 01 - 3

خدمات موسسه‌ی درنای آبی محدود به کشور کانادا نیست و در کشورهای دیگر مانند انگلیس، ایتالیا، آلمان، آمریکا، ترکیه، پرتغال و سایر کشورهای اروپایی انواع خدمات اخذ ویزا و اقامت را انجام می‌دهیم.

هدف موسسه‌ی مهاجرتی درنای آبی مهاجرت شما نیست!

هدف ما این است که بهترین، امن‌ترین و باکیفیت‌ترین مسیر مهاجرتی که با شرایط شما سازگار و منحصربه فرد است را به شما ارائه دهیم.

سوالات متداول

درنای‌آبی افتخار دارد که از سال ۲۰۱۸ همراه و هم‌مسیر علاقه‌مندان به مهاجرت است.

ما مفتخریم که در زمینه‌های زیر به شما عزیزان، خدمات مهاجرتی ارائه دهیم:

  1. مهاجرت کاری
  2. مهاجرت تحصیلی
  3. مهاجرت کارآفرینی
  4. اخذ اقامت

خدمات موسسه‌ی مهاجرتی درنای آبی برای کشورهای زیر است:

درنای آبی درحال حاضر چهار دفتر دارد. یک دفتر در کانادا، دو دفتر در ایران و یک دفتر در ترکیه

آدرس دفتر تهران: سعادت آباد، بلوار سرو غربی، پلاک ۱۴۷
آدرس دفتر مشهد: بلوار خیام، مجتمع طوس
آدرس دفتر تورنتو: .No.18 Wynford Dr 
آدرس دفتر استانبول: Emaar Height residence

بله؛ ما در درنای آبی افتخار همکاری با دو وکیل رسمی مهاجرت به کانادا را داریم. هر دو مشاور ما دارای کد‌های CICC هستند که این کد نشان مورد تایید بودن مشاوران رسمی اداره‌ی مهاجرت کاناداست.
مشاوران درنای آبی:

محمد رئوفی با کد R534493

حسام اسدی با کد R707390

شما می‌توانید از طریق اینستاگرام، واتس‌اپ یا با شماره‌ی 90001202 با ما در ارتباط باشید. هم‌چنین می‌توانید  فرم رزرو زمان مشاروه را پر کرده و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

درنای آبی بیش از ۲۰ مشاور در چهار دفتر تورنتو، تهران، مشهد و استانبول دارد. تیم مشاوران ما متشکل از متخصصان و فارغ‌التحصیلان از دانشگاه‌های برتر ایران و جهان هستند. دو نفر از این مشاروان، مشاوران رسمی اداره‌ی مهاجرت کانادا هستند.
هر مشاور درنای آبی فردی متخصص و دارای تجربه در حوزه‌ی خود است و با کمک تجربه و دانشی که دارد می‌تواند امن‌ترین و سریع‌ترین روش مهاجرتی را به شما پیش‌نهاد دهد.

اعضای تیم دپارتمان استارتاپ موسسه‌ی درنای آبی با داشتن ایده‌های واقعی در زمینه‌ی استارتاپ و همچنین داشتن زیر‌ساخت‌های توسعه‌ی کسب و کار، این امکان را دارند تا به شما کمک کنند یک بیزینس استارتاپی واقعی را کلید بزنید و با داشتن یک ایده‌ی خلاقانه‌ی واقعی برای مهاجرت اقدام کنید. واقعی بودن ایده و بیزینس به امن‌تر شدن مسیر مهاجرت شما کمک خواهد کرد.

آماده شروع هستید؟